S. Kassi in 2021
| Full name | Sarah Kassi |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Morocco |
| Club | FC Fleury 91 W |
| Position | Midfielder |
| Height | 165 cm |
| Currently Injured | No |
S. Kassi 2021 Appearances
| Appearances | 19 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 13 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 621 |
| Goals | 0 |
| Full name | Sarah Kassi |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Morocco |
| Club | FC Fleury 91 W |
| Position | Midfielder |
| Height | 165 cm |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 19 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 13 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 621 |
| Goals | 0 |