S. Kapelusz in 2023
| Full name | Szymon Kapelusz |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Poland |
| Club | Świt Skolwin |
| Position | Attacker |
| Height | 178 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Szymon Kapelusz |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Poland |
| Club | Świt Skolwin |
| Position | Attacker |
| Height | 178 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |