S. Hirai in 2011
| Full name | Shoki Hirai |
|---|---|
| Age | 37 |
| Nationality | Japan |
| Club | Gamba Osaka |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
S. Hirai 2011 Appearances
| Appearances | 21 |
|---|---|
| Starts | 11 |
| Substitutions | 10 |
| Substituted | 9 |
| Minutes | 927 |
| Goals | 5 |
| Full name | Shoki Hirai |
|---|---|
| Age | 37 |
| Nationality | Japan |
| Club | Gamba Osaka |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 21 |
|---|---|
| Starts | 11 |
| Substitutions | 10 |
| Substituted | 9 |
| Minutes | 927 |
| Goals | 5 |