Roman Vorobey in 2015
| Full name | Roman Vorobey |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Slavia Mozyr |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Roman Vorobey |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Slavia Mozyr |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |