Roland Pap in 2020
| Full name | Roland Pap |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | Hungary |
| Club | Bonyhád Völgység |
| Position | Attacker |
| Height | 170 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Roland Pap |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | Hungary |
| Club | Bonyhád Völgység |
| Position | Attacker |
| Height | 170 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |