Rai in 2013
| Full name | Raimon Marchán Vidal |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Spain |
| Club | |
| Position | Midfielder |
| Height | 181 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
Rai 2013 Appearances
| Appearances | 32 |
|---|---|
| Starts | 19 |
| Substitutions | 13 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 1866 |
| Goals | 0 |
| Full name | Raimon Marchán Vidal |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Spain |
| Club | |
| Position | Midfielder |
| Height | 181 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 32 |
|---|---|
| Starts | 19 |
| Substitutions | 13 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 1866 |
| Goals | 0 |