Rafinha in 2025
| Full name | Rafael Pasquali Rech |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Chapecoense-sc |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Rafael Pasquali Rech |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Chapecoense-sc |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |