R. Vera in 2025
| Full name | Ruben Vera |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Chile |
| Club | Universidad de Chile |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 62 kg |
| Currently Injured | No |
R. Vera 2025 Appearances
Other Seasons
| Full name | Ruben Vera |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Chile |
| Club | Universidad de Chile |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 62 kg |
| Currently Injured | No |