R. Tosa in 2024
| Full name | Rikuu Tosa |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Japan |
| Club | Tochigi City |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Rikuu Tosa |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Japan |
| Club | Tochigi City |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |