R. Togashi in 2023
| Full name | Ryoo Togashi |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Japan |
| Club | Urayasu |
| Position | Midfielder |
| Height | 179 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
R. Togashi 2023 Appearances
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 540 |
| Goals | 0 |
| Full name | Ryoo Togashi |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Japan |
| Club | Urayasu |
| Position | Midfielder |
| Height | 179 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 540 |
| Goals | 0 |