R. Shirai in 2024
| Full name | Ryosuke Shirai |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Japan |
| Club | Tokyo Verdy |
| Position | Attacker |
| Height | 183 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Ryosuke Shirai |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Japan |
| Club | Tokyo Verdy |
| Position | Attacker |
| Height | 183 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |