R. Saito in 2020
| Full name | Ryuji Saito |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Japan |
| Club | Sagamihara |
| Position | Attacker |
| Height | 176 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
R. Saito 2020 Appearances
| Appearances | 34 |
|---|---|
| Starts | 17 |
| Substitutions | 17 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 1980 |
| Goals | 7 |
| Full name | Ryuji Saito |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Japan |
| Club | Sagamihara |
| Position | Attacker |
| Height | 176 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 34 |
|---|---|
| Starts | 17 |
| Substitutions | 17 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 1980 |
| Goals | 7 |