R. Reyes in 2020
| Full name | Reyna René Reyes Stubblefield |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Mexico |
| Club | Mexico U20 W |
| Position | Defender |
| Height | 164 cm |
| Weight | 56 kg |
| Currently Injured | No |
R. Reyes 2020 Appearances
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 547 |
| Goals | 1 |