R. Petzelberger in 2011
| Full name | Ramona Petzelberger |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Germany |
| Club | Germany U19 W |
| Position | Midfielder |
| Height | 164 cm |
| Weight | 54 kg |
| Currently Injured | No |
R. Petzelberger 2011 Appearances
| Appearances | 5 |
|---|---|
| Starts | 5 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 450 |
| Goals | 2 |
Other Seasons
2008 2010 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025