R. Obst in 2024
| Full name | Robert Obst |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Poland |
| Club | Świt Skolwin |
| Position | Defender |
| Height | 192 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
R. Obst 2024 Appearances
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 124 |
| Goals | 0 |
| Full name | Robert Obst |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Poland |
| Club | Świt Skolwin |
| Position | Defender |
| Height | 192 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 124 |
| Goals | 0 |