R. Nushi in 2013
| Full name | Rinor Nushi |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Sweden |
| Club | AFC Eskilstuna |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
R. Nushi 2013 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 18 |
| Goals | 0 |
| Full name | Rinor Nushi |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Sweden |
| Club | AFC Eskilstuna |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 18 |
| Goals | 0 |