R. Nakano in 2023
| Full name | Ryuma Nakano |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Japan |
| Club | Kyoto Sanga |
| Position | Midfielder |
| Height | 166 cm |
| Weight | 59 kg |
| Currently Injured | No |
R. Nakano 2023 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 11 |
| Goals | 0 |
| Full name | Ryuma Nakano |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Japan |
| Club | Kyoto Sanga |
| Position | Midfielder |
| Height | 166 cm |
| Weight | 59 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 11 |
| Goals | 0 |