R. Murić in 2019
| Full name | Robert Murić |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Croatia |
| Club | HNK Rijeka |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
R. Murić 2019 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 60 |
| Goals | 1 |
| Full name | Robert Murić |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Croatia |
| Club | HNK Rijeka |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 60 |
| Goals | 1 |