R. Miguet in 2022
| Full name | Romain Miguet |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | France |
| Club | Aix les Bains |
| Position | Midfielder |
| Height | 179 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Romain Miguet |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | France |
| Club | Aix les Bains |
| Position | Midfielder |
| Height | 179 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |