R. Kägo in 2011
| Full name | Risto Kägo |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Estonia |
| Club | Tallinna Kalev |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
R. Kägo 2011 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 77 |
| Goals | 0 |
| Full name | Risto Kägo |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Estonia |
| Club | Tallinna Kalev |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 77 |
| Goals | 0 |