R. Hornos in 2022
| Full name | Rafael Mateo Hornos García |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Liverpool Montevideo |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Rafael Mateo Hornos García |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Liverpool Montevideo |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |