R. Flood in 2022
| Full name | Ryan Flood |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | USA |
| Club | Phoenix Rising |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
R. Flood 2022 Appearances
| Appearances | 15 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 829 |
| Goals | 1 |
| Full name | Ryan Flood |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | USA |
| Club | Phoenix Rising |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 15 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 829 |
| Goals | 1 |