R. Filippov in 2024
| Full name | Roman Filippov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Torpedo Miass |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 189 cm |
| Weight | 88 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Roman Filippov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Torpedo Miass |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 189 cm |
| Weight | 88 kg |
| Currently Injured | No |