R. Čáp in 2024
| Full name | Roman Čáp |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Czechia |
| Club | Chlumec nad Cidlinou |
| Position | Attacker |
| Height | 179 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
R. Čáp 2024 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |
| Full name | Roman Čáp |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Czechia |
| Club | Chlumec nad Cidlinou |
| Position | Attacker |
| Height | 179 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |