Petr Ten in 2012
| Full name | Petr Ten |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Russia |
| Club | CSKA Moscow |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
Petr Ten 2012 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 18 |
| Goals | 0 |
| Full name | Petr Ten |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Russia |
| Club | CSKA Moscow |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 18 |
| Goals | 0 |