P. Ivanov in 2023
| Full name | Petar Ivanov |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | FC Wohlen |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Petar Ivanov |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | FC Wohlen |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |