P. Klein in 2020
| Full name | Peeter Klein |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Estonia |
| Club | Kalju Nomme |
| Position | Attacker |
| Height | 191 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |
P. Klein 2020 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 95 |
| Goals | 0 |
| Full name | Peeter Klein |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Estonia |
| Club | Kalju Nomme |
| Position | Attacker |
| Height | 191 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 95 |
| Goals | 0 |