Park Chang-Woo in 2022
| Full name | Chang-Woo Park |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Jeonbuk Motors |
| Position | Defender |
| Height | 178 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Chang-Woo Park |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Jeonbuk Motors |
| Position | Defender |
| Height | 178 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |