Pablo Dias in 2025
| Full name | Pablo Dias de Souza Almeida |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Força e Luz |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
Pablo Dias 2025 Appearances
Other Seasons
| Full name | Pablo Dias de Souza Almeida |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Força e Luz |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |