P. Sané in 2021
| Full name | Pape Sané |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Senegal |
| Club | Saint-Priest |
| Position | Attacker |
| Height | 187 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
P. Sané 2021 Appearances
| Appearances | 14 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 621 |
| Goals | 3 |
| Full name | Pape Sané |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Senegal |
| Club | Saint-Priest |
| Position | Attacker |
| Height | 187 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 14 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 621 |
| Goals | 3 |