P. Phasook in 2023
| Full name | Peeraphat Phasook |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Sukhothai FC |
| Position | Defender |
| Height | 166 cm |
| Weight | 58 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Peeraphat Phasook |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Sukhothai FC |
| Position | Defender |
| Height | 166 cm |
| Weight | 58 kg |
| Currently Injured | No |