P. López in 2023
| Full name | Pablo Maximiliano López |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Defensa Y Justicia |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Pablo Maximiliano López |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Defensa Y Justicia |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |