P. Jai-yen in 2022
| Full name | Panuphong Jai-yen |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Lopburi City |
| Position | Defender |
| Height | 176 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
P. Jai-yen 2022 Appearances
Other Seasons
| Full name | Panuphong Jai-yen |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Lopburi City |
| Position | Defender |
| Height | 176 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |