P. Grave in 2023
| Full name | Paul Grave |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Germany |
| Club | Vfl Bochum |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 193 cm |
| Weight | 94 kg |
| Currently Injured | No |
P. Grave 2023 Appearances
| Appearances | 10 |
|---|---|
| Starts | 10 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 900 |
| Goals | 0 |
| Full name | Paul Grave |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Germany |
| Club | Vfl Bochum |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 193 cm |
| Weight | 94 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 10 |
|---|---|
| Starts | 10 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 900 |
| Goals | 0 |