P. Ejimadu in 2022
| Full name | Phillip Chijoke Ejimadu |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | USA |
| Club | Las Vegas Lights |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 104 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Phillip Chijoke Ejimadu |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | USA |
| Club | Las Vegas Lights |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 104 kg |
| Currently Injured | No |