Osama Al Mermesh in 2024
| Full name | Osama Mubarak Hajaj Al Mermesh |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al-Ittihad FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 182 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Osama Mubarak Hajaj Al Mermesh |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al-Ittihad FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 182 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |