O. Barth in 2005
| Full name | Oliver Barth |
|---|---|
| Age | 42 |
| Nationality | Germany |
| Club | Fortuna Düsseldorf |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
O. Barth 2005 Appearances
| Appearances | 26 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 1 |
| Full name | Oliver Barth |
|---|---|
| Age | 42 |
| Nationality | Germany |
| Club | Fortuna Düsseldorf |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 26 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 1 |