O. Annell in 2023
| Full name | Oskar Annell |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Belgium |
| Club | Belgium U19 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Oskar Annell |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Belgium |
| Club | Belgium U19 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |