N. Rađen in 2024
| Full name | Nikola Rađen |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Marsaxlokk |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
N. Rađen 2024 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 180 |
| Goals | 0 |
| Full name | Nikola Rađen |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Marsaxlokk |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 180 |
| Goals | 0 |