N. Jones in 2023
| Full name | Nico Anthony Jones |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Republic of Ireland |
| Club | Welling United |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Nico Anthony Jones |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Republic of Ireland |
| Club | Welling United |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |