Nasser Al Abdali in 2024
| Full name | Nasser Zaher Aqil Al Abdali |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al Jabalain |
| Position | Attacker |
| Height | 168 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Nasser Zaher Aqil Al Abdali |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al Jabalain |
| Position | Attacker |
| Height | 168 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |