N. Remagen in 2024
| Full name | Nils Remagen |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Germany |
| Club | Eintracht Hohkeppel |
| Position | Midfielder |
| Height | 186 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Nils Remagen |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Germany |
| Club | Eintracht Hohkeppel |
| Position | Midfielder |
| Height | 186 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |