N. Postnikov in 2024
| Full name | Nikita Postnikov |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Russia |
| Club | Spartak Moscow 2 |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Nikita Postnikov |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Russia |
| Club | Spartak Moscow 2 |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |