N. Otto in 2018
| Full name | Nick Otto |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Germany |
| Club | St. Pauli II |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
N. Otto 2018 Appearances
| Appearances | 10 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 590 |
| Goals | 0 |
| Full name | Nick Otto |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Germany |
| Club | St. Pauli II |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 10 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 590 |
| Goals | 0 |