N. Noverraz in 2024
| Full name | Noah Noverraz |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Stade Lausanne-Ouchy |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 198 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Noah Noverraz |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Stade Lausanne-Ouchy |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 198 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |