N. Nelyubov in 2023
| Full name | Nikolay Nelyubov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Rotor Volgograd |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Nikolay Nelyubov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Rotor Volgograd |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |