Nahuel López in 2024
| Full name | Elvis Nahuel López Barboza |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Club Nacional |
| Position | Attacker |
| Height | 177 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Elvis Nahuel López Barboza |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Club Nacional |
| Position | Attacker |
| Height | 177 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |