N. Kuznetsov in 2025
| Full name | Nikita Kuznetsov |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Russia |
| Club | Uralets Nizhnyi Tagil |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Nikita Kuznetsov |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Russia |
| Club | Uralets Nizhnyi Tagil |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |