N. Hug in 2024
| Full name | Nico Hug |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Germany |
| Club | Hallescher FC |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
N. Hug 2024 Appearances
| Appearances | 22 |
|---|---|
| Starts | 14 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 1338 |
| Goals | 0 |
| Full name | Nico Hug |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Germany |
| Club | Hallescher FC |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 22 |
|---|---|
| Starts | 14 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 1338 |
| Goals | 0 |