N. Girma in 2020
| Full name | Naomi Haile Girma |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | USA |
| Club | United States U20 W |
| Position | Defender |
| Height | 165 cm |
| Weight | 57 kg |
| Currently Injured | No |
N. Girma 2020 Appearances
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 496 |
| Goals | 0 |